KONST / Litografier / Färglitografi 7695322
nr 769 5322
Färglitografi
Okänd konstnär, 210/210, motivets mått: 44x67, signerad-65
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 augusti 2012
kl 19:11:33
6/8 18:25:17